Skip Navigation Linksدرباره ما

درباره ما


شرکت ممتاز گستر پارس مجموعه ای است خصوصی با رویکردی مهندسی و دانش محور که بر پایه تجربیات خود و مدیران شرکت تلاش بر پوشش تمام زنجیره ارزش کارفرمایان را دارد. مدل کسب و کاری یکپارچه بنیان نهادیم که طیف گسترده ای از خدمات مهندسی، ساخت و ساز و مدیریت پروژه را به کلیه کارفرمایان خود اعم از سازمان های دولتی و بخش خصوصی ارایه می دهد.
در راستای نیل به این هدف، برنامه ای بلند مدت بر اساس چهار اصل بنیادین شرکت در جهت ایجاد ارزش آفرینی برای ذینفعان مجموعه فراهم آورده ایم.

اصل اول-مشتری مداری:
با هدف ایجاد و حفظ مشتریانی وفادار تلاش داریم با بهبود مستمر کیفیت ، کلیه نیازهای مشتریان را برآورده و سطح رضایت ایشان آن ارتقا دهیم.

اصل دوم-نوآوری:
به عنوان یک شرکت دانش محور باور داریم نوآوری و مهندسی ارزش را به عنوان یک نیروی قدرتمند در راستای تعالی در اختیار بگیریم. و تلاش داریم این باور را به عنوان یک ذهنیت غالب در فرهنگ سازمانی و در کلیه فعالیت های خویش به کار گیریم.

اصل سوم-مسئولیت پذیری:
مسئولیتی بزرگ را برای خویش قائل هستیم و آن کنترل اثرات فعالیت های ما بر محیط زیست ، نیروی انسانی و ذینفعان پروژه می باشد. جهت رسیدن به این مهم با پیاده سازی نظام مدیریت یکپارچه (IMS)مطابق با استانداردهای جهانی درصدد افزایش بهره وری و همچنین کاهش خسارات زیست محیطی می باشیم

اصل چهارم-توسعه نیروی انسانی:
باور داریم قلب تپنده هر مجموعه ای که اعتقاد راسخ به پیشرفت و توسعه پایدار در صنعت را دارد ، نیروی انسانی مجرب آن است.لذا با انتخاب دقیق نیروهایی کارآمد و متعهد و توسعه کیفی منابع انسانی از طریق ارتقای مستمر دانش و مهارت ایشان و پیاده سازی مدیریت دانش در مجموعه خویش،آمادگی خود را در برابر چالش های پیش روی مجموعه افزایش خواهیم داد.